Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koparak Yirtilma Saçamalama ve Ara$tirma Bürosu

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bus stop...

4 posters
YazarMesaj
ennbus
yavru geyik
yavru geyik
ennbus

bus stop... Empty
MesajKonu: bus stop...   bus stop... Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:14 pm

nickimden de anlaşılcağı üzre otobüste yani, busta yaşıom hatta school bus ta...hani şu sarı uzun olanlr varya onlarda işte.gayet büyükk konforlu güsel.. sefiom yaane.
böle forum morum benim işim bayılırm böle giriim yaziim duriim işim yok zati.. Very Happy
bahama korsanıyım aslında, her pazar karayiplere gidioz karayip korsanlarıyla maçımız var bekleriz. o jacki hiç sevmem kaleci oluo hepp her türlü şaklabanlığı yapıoo bzmkiler şaşırıo atamıo golleri... yenilioz hep.. ya aslında pek sevmem maç felan ama kıramıorm bsmkileri naaapiim.. sevsem zati öyle bi oynarım ki.. nese...
benim çiftliğim var bi dene böle büük (bus ımın arkasından çekiom) çifliğimde mutasyona uğramış hayvanlarımı besliom. bide labarotuarım var. CERN labarotuarı var ya bi dene böle çok büük yer altında felan. benimki ondan da büyük ama gizlii kimse bilmioo. busımın altında taşıom. orda hayvanlar üzernde deney felan yaprım süper hero hayvanlarım işte mutasyona uğratıorm felan daha sora insanlar üzerinde denedim bunları hepsi tuttu, bakın superman e bakın sipdermane batman e, man de man woman yok mu varr, catwoman hepsii benim sayemde superhero oldular daha çoooook var da unutmuşum ya... hatta herkül felan da biara uğramıştı benim laboratuara....eski hiakye.. işte böle tekdüze bi hayat... basit işler.
jampp
Admin
Admin
jampp

bus stop... Empty
MesajKonu: Geri: bus stop...   bus stop... Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:33 pm

hadii beee demek herküll he vay anasınıı sayun seyircüler ben de diodum bu herkül neden motor yağı gibi kokuo.....

(( hoşşgeldin!! lol! )))
https://kysab.yetkin-forum.com
ennbus
yavru geyik
yavru geyik
ennbus

bus stop... Empty
MesajKonu: Geri: bus stop...   bus stop... Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:37 pm

he ya needicen iştee motorda bi arrıza varmış o gün farkında diilmişim sızdıromuşş ... öle oluvermişş aslında egzozz kokuo benim lab. ama o gün koku sıkmışım deme kiii Very Happy Very Happy

( hoşşbulduuuuuuuk!!! lol! )
pheiza

pheiza

bus stop... Empty
MesajKonu: Geri: bus stop...   bus stop... Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:38 pm

hoşgeldiiiin Smile
ennbus
yavru geyik
yavru geyik
ennbus

bus stop... Empty
MesajKonu: Geri: bus stop...   bus stop... Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:41 pm

hoşşbulduukk Smile Smile
Mp30 STM
Co-Admin
Co-Admin
Mp30 STM

bus stop... Empty
MesajKonu: Geri: bus stop...   bus stop... Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:52 pm

hoş geldünüüüzz....anaa ben catwomanı tanıyorm yha her cumartesi 5 çayına geliyo ... ben hayvan severim die canuumm bütün mahallenin kedilerinide peşine takıyo...sora bi dalıyoz dedikoduya saatler uçuyo sanki...sendende bahsetmişti yha şöyle bi tşk falan etmişti sana tebrik ederim lol! haha1
ennbus
yavru geyik
yavru geyik
ennbus

bus stop... Empty
MesajKonu: Geri: bus stop...   bus stop... Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:57 pm

hoşş bulduuuukk...
ahh canımm benim saolsunn bayaadır göremiodum onuu acaba hiç bir yan etki görüomusn üzerndee çnküü kedi dna sı eklliicem derkene asidik reaksiyona soktum dnal arı garip şeeler çıkablr de ortaya...yani meselaa catwoman filmii hiç tutmadıı yaa ben buna bağlıorm ama catwomana bişe olmasın da yaniii selamımı söleersen sefnrrmm
uğrasın biaraa lol!
Mp30 STM
Co-Admin
Co-Admin
Mp30 STM

bus stop... Empty
MesajKonu: Geri: bus stop...   bus stop... Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 10:30 pm

yok ben bişe göremedim ama biraz bıyık çıkmış bea kızda çay içiyo sora yetre damlıyo bıyıklarından bu arada süt manyağı oldu çıktı...süt bulamassada milkshake die tuturuyo diorm evde yaparım ben sana daa sağlıklı fln die canı çektimi tuttruyo yha...yaramaz kız işte lol! haha1
ennbus
yavru geyik
yavru geyik
ennbus

bus stop... Empty
MesajKonu: Geri: bus stop...   bus stop... Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 11:19 am

demek bıyıkk hee..
inanamıorm...
bıyıkk..
ooooh bee rahatladımm benn 5 kol 3 kuyruk kırmızı göz mor burun mutantik antik tantik tuntik özellkler vs gibsnden acaip yan etkiler bekkliodumm.. bıyık çıkablrr önemli deül..

bus stop...
1 sayfadaki 1 sayfası