Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koparak Yirtilma Saçamalama ve Ara$tirma Bürosu

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yerATlı dünyasıı ve benn

4 posters
YazarMesaj
pheiza

pheiza

yerATlı dünyasıı ve benn Empty
MesajKonu: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 8:34 pm

yeraltında yaşıorm yaraltında bir dünyaya sahibim adı yeratlı dünyası... bi sürü atım var haliyle. yarasalrım da varr tabi... yeratlında yer üstndeki gibi bir dünya varr toplu taşıma atlarla sağlanıoo yerüstünün uçakları bizde yarış arbaları (tercihen formula 1 zaten malum süloo sağlıo taşıtları Razz )..
iboş var bitanee benm için çalışıoo ibrikçibaşıı olur kendisii ayak işlerinee koşuoo (veya ayakyolunaa ) kendini kötü hissetmesin die, malum çok dandik bi işi varr, ibrikçibaşıbaşı yaptım onuu iboş severimm keretayı...
yer üstünde de 12 ayrı villam var 12 ayrı ülkede her ay başka birnde kalabileyim die... qıllı hüzom saolsunn
hüso sülo nelo cero felan filandan oluşan bi sülalem varr jampp da bu sülalye dahilll cero sülo onun tarafından oluooo ama duyduuma göree cero da sıkmış hadi bakalım hayrlısıı Very Happy Very Happy
adminnciğimlee yani jamplaa aynıı elayette okumaktayzz eal devleti eyaletii yanii d eyaleti no 9 Razz Razz çok severr bniii luv ben de onu seferiim jnmm benmm
şaşırdıım çok güzel olmuş burasıı söliim hüzoyada siteye şarkı yapsun Razz Razz
ha buardaa bu hüzo (qıllı hüzo) bana şarkı yaazar duruurr hüzoo hüzoo qıllı hüzoo yoooo Very Happy lol! içndee jamppçıımın da adı geçrr bu şarkılarınn haliyle (zaten böle manyak fikrler hep ondan çıkıoo yani doğall...) ....
jampp
Admin
Admin
jampp

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 8:41 pm

vayy eyaletdaşıııımm canuuum beniiim hoşgeldiiiiiinn kiss
https://kysab.yetkin-forum.com
pheiza

pheiza

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 8:55 pm

hoşbulduuuuk Smile
jampp
Admin
Admin
jampp

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 8:58 pm

hüzoyaa sölee çok darıldım onaa bu aralar noolduysa bi haller olmuşşş bana böle bi tavır bi tavırrr cık cıkk cık.....
nelo olayına kızdı bencee ...
pheiza

pheiza

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 9:05 pm

tabi nelo daaa zengin ya kıskandı garibiiiiimmm Very Happy
Mp30 STM
Co-Admin
Co-Admin
Mp30 STM

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 9:18 pm

ooo hoş geldiniz ilk misafirimiz 1inci olduğun içn sana 30km2 lik bir yeraltı madeni (maden yeraltında deil mi zati yha scratch Very Happy ) hediye ediyor ve hoş geldin diorrrmmm lol!
gorun'e'mezo
Görünmez Moderator
Görünmez Moderator
gorun'e'mezo

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 9:46 pm

hoşgeldiiiiiin!!!!!!!
yazmanın devamını dilerzzz Very Happy Very Happy Very Happy
jampp
Admin
Admin
jampp

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:01 pm

pheizaaa duydumm kiii neloonun da pabucu damdaaa wiloo çıkmış ortayaa ne ayaaaaaaak Shocked lol!
pheiza

pheiza

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:09 pm

yaff nelo bnm yaşam biçimime ayak uyduramıoo lükse alışmış anacım.atlar matlar sarmıo onu.dünyaya götüriym fln dio ama bnii bu halimle sewmeli di mi ama ,bnde attım tabikde pabucuyla birlikte damaaa Smile ama wilo öle diil çoook mütevazii Razz şu an sadeeceee arkadaşıss ama gelecek günler ne göserir bilinmezzz Smile
jampp
Admin
Admin
jampp

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:11 pm

ama leo noolduu o kdr da ayarlattım ceroyaaa şimdik arıyp duruo beniiii leo yani çok hızlısın anam sen dee lol!
pheiza

pheiza

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:14 pm

ama leo sarışııınnnn benm zencilere karşı bi sempatim warrr:) wilo zenci hemde çifte kavrulmuş mübarekkk:D
jampp
Admin
Admin
jampp

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:16 pm

doooruu untmuşştum ben onuu napiim işte gelip gidio öle arada idaare ett lol!
yalnzz zangin demüü buuu????
bakk seni yeraltında bilmem dee yerüstnde lüksüü sefersn yaneee haniii 12 ayrı villa hseaabıı lol! doru yaa hüso almadı demi onalrıı geriii cömertt herüf lol!
pheiza

pheiza

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:25 pm

zengin zenginn m.etme , yani yeraltında ztn zengin olsanda parayı harcıcak bi yr yoq ama yerüstü öle miii...çok rahat ettirck bni eminimmm:)
yani hüsonun cömertliii bi yana zatn bndeki yeri çok farkldırr hep bütün ''...lo'' lardan ayrı olucak Smile
Mp30 STM
Co-Admin
Co-Admin
Mp30 STM

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:28 pm

yer altında yaşayan kardeşlerimiz su altında fanusta yaşayanlar olarak sizlere desteğimizi sunuyoruz haha1
pheiza

pheiza

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:35 pm

desteğinzzi alıorzz vee yeraltıı desteğii olarakk gerii gönderiorzz + çok çok tşkür ediorz
Very Happy Very Happy
jampp
Admin
Admin
jampp

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:38 pm

Alıntı :
yani hüsonun cömertliii bi yana zatn bndeki yeri çok farkldırr hep bütün ''...lo'' lardan ayrı olucak
tabiii... sonuçta o ilk ...lo muzdu yani... huzr içnde yatsın Razz
ne ara öldü kii haha1

destekler uçuşuo havadaa ne güsell lol!
pheiza

pheiza

MesajKonu: Geri: yerATlı dünyasıı ve benn   yerATlı dünyasıı ve benn Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 9:32 pm

haha1

yerATlı dünyasıı ve benn
1 sayfadaki 1 sayfası